نامه منصور شیرازیان به خانم شاهدایی معاون محترم وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی

نامه و پیشنهادات  امیر منصور شیرازیان مدیرعامل شرکت تولیدی نایلون سپید  به خانم  شاهدایی  معاون محترم وزیرنفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی

 امیر منصور شیرازیان مدیرعامل شرکت نایلون سپید و سخنگوی شرکت تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران (عضو هیات مدیره این شرکت) در نامه ای به مرضیه شاهدایی پیشنهادات خود را در خصوص تامین مواد اولیه شرکت های تولیدی ارائه کرد.

امیر منصور شیرازیان مدیرعامل شرکت نایلون سپید و سخنگوی شرکت تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران (عضو هیات مدیره این شرکت) در نامه ای به مرضیه شاهدایی پیشنهادات خود را در خصوص تامین مواد اولیه شرکت های تولیدی ارائه کرد

امیر منصور شیرازیان چندی پیش در حاشیه نمایشگاه ایران پلاست نشستی با وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی داشت. حرکت وی در مراسم افتتاحیه ی ایران پلاست عکس العمل های متفاوتی را در پی داشت تا اینکه در برنامه ی زنده ی پایش مهمان تلفنی برنامه بود.

امیر منصور شیرازیان به تنهایی توانسته نقش یک تشکل را ایفا کند و با مدیران تصمیم گیر کشور ارتباط برقرار کند. وی اخیرا با ارسال نامه ای به مرضیه شاهدایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی راه های جدیدی برای تامین مواد واحدهای تولیدی ارائه کرده است  :

در بخشی از این نامه آمده است:

همگام با پتروشیمی های منطقه خلیج فارس همانند سابیک عربستان تکفیری و و و ترتیبی اتخاذ فرمایید که از این طریق همان گونه که پتروشیمی ها مورد اعتماد دولت هستند صنایع تکمیلی هم از این اعتماد که موهبت سیستم اقتصادی و راه گشای تولید و و توزیع و تسویه های مدت دار سه الی شش ماهه بدون کارمزد برخوردار باشند.

و از جهت عدم تضییع حقوق صاحبان حق هم راهکارهای زیر که بدون هزینه و یا با هزینه کمتری می باشد و بار مالی کمتری هم برای تولیدکنندگان تکمیلی دارد پیشنهاد می گردد:

  • ارائه سند ملکی مستقیم به پتروشیمی ها به همراه سند محضری قانونی
  • بیمه نمودن خرید اعتباری از طریق بیمه ایران با یک درصد مشخص (این راهکار از قبل در حال پیگیری بوده است)
  • تضمن گذاردن نزد دولت یا پتروشیمی از طریق وصول مطالبات مشتریان و خرید اعتباری

     . ترهین گذاردن ماشین آلات تولید نزد ذی نفعان 

با تشکر فراوان از وب سایت وزین پپنا و جناب آقای افشین علیزاد منیر

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir